Vizualizacija

Vizualizacija yra technika, kurios metu pacientas pasitelkia savo vaizduotę teigiamiems vaizdiniams suformuoti, kad galėtų atsipalaiduoti. Įsivaizduodamas pozityvų rezultatą žmogus galės lengviau susidoroti su stresu ar įveikti fizinius ar emocinius sunkumus. Vizualizacija taip pat gali būti naudojama kaip puiki „sėkmės“ motyvacinė priemonė.

Vizualizacija naudojama ne tik norint padėti žmonėms atsipalaiduoti – ji taip pat padeda žmonėms pasiekti savo tikrąjį potencialą ar įveikti emocinius ir fizinius sunkumus. Neaišku, kaip ji iš tikrųjų veikia, tačiau manoma, kad ji skatina veiklą dešiniajame smegenų pusrutulyje – toje dalyje, kuri susijusi su emocijomis ir kūryba. Kairiajame smegenų pusrutulyje vyrauja logika, analizė, kalbos valdymas ir protas – iš esmės tai- kasdienis gyvenimas. Deja, mes žinome, koks gali būti stresinis kasdienis gyvenimas! Labiau aktyvindami dešinę smegenų pusę mes sumažiname smegenų kairės pusės veiklą, todėl tai savo ruožtu sukelia gilų atsipalaidavimo jausmą.

Naudokite vizualizaciją VMT terapijos metu ! Tai labai paprasta (kiniečių CIGUN metodas): terapijos pradžioje gulėdami ant VMT stalo ramiai, bet giliai įkvėpkite ir iškvėpkite 3 kartus, pageidautina – pilviniu kvėpavimu. Mintyse nusiteikite pailsėti, giliai atsipalaiduoti, apie nieką (net apie kvėpavimą) negalvoti viso seanso metu, t.y. 30 arba 60 min., priklausomai nuo užsakyto seanso trukmės. Jei nepavyksta iš karto atsikratyti įkyrių minčių, pabandykite greitai nuo vienos minties persijungti prie kitos, trečios, ketvirtos, kol protas „pavargs“ ir pereis į artimą miegui būseną. Jei turite sveikatos problemų kažkuriame organe, švelniai nukeliaukite mintyse į jį, siųsdami jam gydančią energiją. Pakartokite tai kelis kartus seanso metu ir periodiškai priminkite kūnui apie tai vėliau tarpuose tarp seansų bent 15 kartų.

https://www.the-cma.org.uk/Articles/Visualisation-4230/?utm_source=Sign-Up.to&utm_medium=email&utm_campaign=14306-491559-Copy+of%3A+Copy+of%3A+Halloween+2019

Pinigai=energija