D.U.K.

Kas gali lankyti šios terapijos seansus?

Terapiją profilaktiškai sveikatinimo tikslu gali lankyti visi sveiki žmonės, ypač – susiduriantys su stresu, taip pat – pacientai su įvairiais mažesniais ar didesniais negalavimais, pasitarę su savo šeimos gydytoju. Nors nėra duomenų apie terapijos keliamus pavojus, vis dėl to, ji nerekomenduojama vaikams iki 12 metų, nėščiosioms ir pacientams su elektriniais implantais bei turintiems trombų susidarymo riziką.

Kada geriausiai lankyti terapijos seansus?

Seansui rekomenduojama skirti bent 2-3 val. antroje dienos pusėje, kai nelaukia svarbūs darbai, nes terapijos metu giliai atsipalaiduojama, ir po jos dar kelias valandas jaučiamas lengvas apsvaigimas, nes organizme išsiskyria „laimės hormonai“. Todėl po terapijos lukterėkite bent 20min., kol galėsite saugiai vairuoti.

Kodėl šios terapijos pagrindui naudojami muzikos garsai?

Ritmas, garsai, giedojimas, malda gydymui ir kitų gyvenimiškų problemų sprendimui jau naudojami tūkstančius metų: Australijos aborigenai gydė kaulų lūžius didžeridu instrumentu prieš 40 tūkstančius metų, Himalajų gyventojai gydė gongais ir dubenimis prieš 5 000 metų, Pitagoras analizavo styginio instrumento monochromo poveikį sveikatai prieš 2500 metų it t.t. Neneigiant milžiniškų šiuolaikinės medicinos pasiekimų diagnostikoje, chirurgijoje ir chemioterapijoje, lygiagrečiai vis labiau domimasi holistiniais būdais, kurie tiesiog neleistų mums susirgti, o susirgus – pakoreguoti kūno ir sielos disbalansą su kuo mažesne išorine fizio-chemine intervencija. Muzikos garsai – vieni iš svarbiausių mums duotų įrankių. Iki šiol muzika buvo laikoma daugiausia sielos „maistu“, tačiau pastarųjų metų tyrimai įrodo, kad garsai+mintys tobulai veikia ne tik kūno fiziologinius procesus, bet mistiškai įtakoja subatomines struktūras. Šiuolaikinio mokslo technologijų pasiekimai leidžia naujai ir efektyviai pritaikyti garsų terapiją žmogaus sveikatinimui kartu su tradicinės medicinos gydymo būdais.

Ar ši terapija nepavojinga?

Ši terapija yra modernizuota relaksacinė terapija, su masažuojančiu vibraciniu muzikos poveikiu, stimuliuojanti vidines organizmo galias. Ji yra neinvazinė, t.y. prie kūno nejungiami jokie elektrodai, vibracijų lygis kontroliuojamas prietaisais, pacientas bet kada gali susilpninti ar nutraukti procedūrą šalia jo esančiu valdikliu, joje naudojami tarptautiniu mąstu patikrinti įrašai. Šioje terapijoje naudojami virpesiai neviršija leistinų higienos normų. Todėl, jei lankote baseiną, koncertus, SPA procedūras, meditacijas ar šiek tiek sportuojate, drąsiai galite lankyti ir šios terapijos seansus be jokio pavojaus sveikatai.

Kiek seansų reiktų palankyti, kad pajausti terapijos naudą?

Sveikam žmogui rekomenduojama profilaktiškai palankyti seansus po 60min. bent kartą į mėnesį. Po seanso organizmas, gavęs stimulą, persiformuoja ir gydosi. Tačiau, geriausias efektas bus, jei kas 2-3 dienos sudalyvausite 9-12 seansų sesijoje. Po 1 mėnesio pertraukos vėl galima atnaujinti seansus.

Kaip pasiruošti terapijos seansui?

Atvykite gerai nusiteikę. Geriau jausitės su laisvais drabužiais, taip kaip į jogos ar sporto užsiėmimus. Prieš seansą būtina atsigerti skysčių, geriausiai – vandens. Prašysime nusiauti ir atsigulti ant terapinio gulto. Pirmą kartą atvykusieji supažindinami su procedūra, užpildoma anketa, kuri tęsiama po kiekvieno seanso. Jūsų paslaugoms bus paruošta arbata, vanduo, medus. Apklotai Jūsų lauks vietoje, bet galite atsinešti ir savo. Skirkite bent 2-3 valandas neskubiam pokalbiui, seansui, poilsiui po seanso, geriausia – po dienos darbų. Skirkite laiko sau!

Ką jausiu procedūros metu?

Prieš procedūrą trumpai pasikalbėsime apie praėjusį seansą, jei toks vyko. Nuo to priklauso, ar reikia koreguoti programą – papildyti konkretiems negalavimams skirtais įrašais. Pirmą kartą atvykusiems taikoma universali „Gyvenimo džiaugsmo“ programa. Procedūros metu patogiai įsitaisoma nugara ant šildomo gulto pavirčiaus, lengvai apsiklojama, kuo giliau atsipalaiduojama, nuraminamas protas, vizualizuojamos teigiamos mintys. Kūnu jausite malonias garso vibracijas. Intensyvumą jums nustatys terapeutas, tačiau pasikoreguoti galėsite ir patys šalia esančiu valdikliu. Visa procedūra truks maždaug 2 val. Pageidaujantiems jos metu papildomai atliksime biolauko harmonizavimo procedūrą, naudojant Himalajų dubenis. Procedūros metu lieskite įžeminimo rankenas – tai nuims per dieną susikaupusį statinį ir sumažins parazitinio elektromagnetinio lauko poveikį. Sekantiems seansams muzikiniai fragmentai bus parenkami pagal Jūsų nusiskundimų pobūdį.

Ar gali šia terapija pasinaudoti įmonių darbuotojai?

Su įmonių vadovu, norinčiu suteikti savo darbuotojams tokią galimybę, sudarysime ilgalaikę paslaugos tiekimo sutartį, rezervuosime sutartą laiką, išrašysime sąskaitas-faktūras.

Kur dar Lietuvoje galime pasinaudoti analogiška paslauga?

Džiaugiamės, galėdami Jums pirmiesiems pasiūlyti tokią unikalią ir kompleksinę InovaVMT paslaugą. Ar teikiama analogiška paslauga Lietuvoje, mums nežinoma. SPA ir privačiose klinikose taikomi tik atskiri jos elementai: vibro-, muzikos, aroma-, binauralinė, chroma- ir pan. terapijos naudojant paprastesnius lokalaus veikimo prietaisus. Artimiausia šalis, kur tik šiemet pradėta taikyti panaši „HealBed“ terapija – Estija. JAV, Kanadoje, Šveicarijoje, Skandinavijos šalyse ji jau eilę metų sėkmingai naudojama sveikatinimui ir gydymui.

Ar galėsiu gauti siuntimą šiai terapijai pas šeimos gydytoją?

Deja, kol kas ši terapija nėra pripažinta oficialių Lietuvos institucijų. Ji priskirtina alternatyviai arba papildomai medicinos krypčiai, todėl gydymo įstaigos tokio siuntimo neišduos. Visą atsakomybę ir riziką prisiima klientas. Mes tik galime patikinti, kad ši terapija teigiamai veikia, remiantis pasaulio praktika, konferencijų, kursų, kitų terapijos studijų įrašais ir kita prieinama medžiaga, kuria mielai pasidalinsime.

Ar galima šia terapija pasinaudoti visoje Lietuvoje?

Kol kas ši terapija atliekama tik Kaune, stacionarioje studijoje. Ateityje planuojame sukurti mobilų terapinio gulto variantą, jei atsiras susidomėjusių partnerių.

Kiek tai kainuoja?

Pirminis pažintinis 15min seansas su teorine paskaita 2-6 asmenų grupei – nemokamas. Neįpareigojantis vienkartinis 60min. trukmės terapijos seansas, kurį vėliau užsisakysite suderintu laiku kainuos 100EUR. Įsigijus 300EUR vertės abonementą 6 seansams vienas seansas kainuos 50EUR, o, įsigijus 500EUR vertės abonementą 12-kai seansų, kai sudaromas seansų datų ir laiko grafikas, asmeninė programa, vienas seansas kainuos tik 42EUR. Senjorams dar taikomos papildomos nuolaidos. Atskirais atvejais terapiją atliekame nemokamai. Įkainiai orientaciniai, gali keistis, priklausomai nuo ekonominės situacijos.