Особливо для біженців з України

Ми в Литві розуміємо вашу важку ситуацію, тому зробимо все можливе, щоб допомогти. Страхи війни викликають особливо сильну емоційну бурю і викликають сильний стрес. Одним із способів обмежити це є наша терапія VMT. Зазвичай це дорого, тому що для підготовки потрібні енергоресурси та час, але в цій надзвичайній ситуації ми готові допомогти вам, дорогі друзі. У нас є БЕЗКОШТОВНІ заняття для братів і сестер з України, сподіваючись хоча б трохи зменшити стрес, який ви відчуваєте за допомогою сучасних аудіотехнологій. Ми запрошуємо вас скористатися цією можливістю. Приймаємо невеликі групи (до 6 осіб на день кожного робочого дня). Попросіть своїх литовських друзів привести вас до терапевтичної студії на вулиці Гайжуну. 48, за попереднім записом тел 868264922.

За допомогою цього студійного комплексу це займає 30 або 60 хвилин. тривала індивідуальна віброакустична музикотерапія під час відпочинку в темряві на терапевтичному ліжку. Розслаблюючі звуки та гармонійні приємні вібрації відчуваються не тільки у вухах, а й (і головне) у всьому тілі. Кожен терапевтичний сеанс буде різним з різним набором програм, а терапія використовуватиме «програвання» зі звуками аналогових і цифрових звукових синтезаторів і традиційних інструментів (гімалайські чаші, кришталевий посуд, Діджеріду тощо). За бажанням ми готові запросити спеціалістів в інших галузях енергетичної медицини (фахівців у галузях апі, арома, біо, термічної та інших галузей).

Наші методи засновані на багатьох дослідженнях фізичних, емоційних, розумових і духовних ефектів звуку та музики в усьому світі, в основному з використанням саундтреків і методологій від Девіда Гібсона, директора Центру зцілення звуком США, матеріалів курсу від терапевта Джонатана Голдмана, і Bio-Sound Healing від терапевта Джона Донох’ю, звуки аналогових і цифрових синтезаторів, створені під час їх лабораторних експериментів. Ми також використовуємо стародавні методи (звуки гімалайських чаш, ароматичні масла, сауна, світло і фарби, циганка, продукти бджільництва тощо), тому що ми виявили, що вони дуже ефективні та створюють синергетичний оздоровчий ефект.

У нашому дослідженні використовуються технології створення та впливу звуку, які створюють специфічні фізіологічні, психічні, емоційні та духовні ефекти, тобто. ми використовуємо:

  • архетипні частоти та специфічні комбінації в гармонії з природними системами,
  • музичні інтервали, що створюють різні стани свідомості та підсвідомості,
  • музичні режими, що створюють специфічні почуття та емоції,
    специфічні мелодійні структури, що створюють глибокий психоемоційний ефект,
  • ритм і темп, що впливають на частоту серцевих скорочень, мозкові хвилі, частоту дихання та гальванічну реакцію шкіри (електропровідність шкіри),
  • бінауральні частоти для впливу на мозок в діапазонах дельта, тета, альфа і гама,
  • процедура заземлення для усунення електростатичного заряду, усунення паразитного електромагнітного поля навколишнього середовища в організмі та поповнення відсутніх негативних електронів для нейтралізації вільних радикалів,
  • Індивідуальна індивідуальна терапія проводиться в приміщеннях, обладнаних сучасними акустичними вимогами з кондиціонером, системою іонізації та озонування, підтримкою комфортної температури та вологості.

Якщо ви прийшли з партнером, поки один насолоджується процедурою, інший зможе скористатися масажним кріслом шиацу, віброплатформою, спробувати набір для ароматерапії, випити чаю або просто посидіти на задньому плані.