Apie alternatyvias terapijas

Egzistuoja visa eilė iš pažiūros skirtingų energinių sveikatinimo sistemų ar krypčių, kuriose vis tik mažiau ar daugiau, naudojami tokie faktoriai, kaip dažnis, tembras, muzikiniai intervalai, muzika ir energija. Priminsime kai kurias iš jų:

Akupunktūra ir akupresūra – plonomis adatomis arba pirštų spaudimu veikiami tam tikri kūno taškai. Kai kurie praktikai naudoja ir garsinius kamertonus papildoma energija paveikti tinkamus taškus.

Vaistažolės – augalų dažniais ir tembrais paveikiamas organizmas.

Vitaminų terapija – kaip ir vaistažolės, veikia dažnių vibracijomis, harmonizuojant sveikatą.

Aromaterapija – naudojami augaliniai aliejai kūno įtrinimui, kūno energetinio balanso nustatymui, inhaliacijoms ir kaip priedas vandens ir pirties procedūroms.

Jums pageidaujant surengsime atskira aromaterapijos seansą su šios terapijos eksperte Daiva.

Perlų ir brangiųjų metalų bei brangakmenių terapija – analogiškai veikia, kaip vaistažolių terapija.

Pirties (termo) terapija – temperatūrinių kontrastų, vandens procedūrų ir aromaterapijos ir vibroterapijos elementų naudojimas sveikatinimui, siekiant išvalyti ir užgrūdinti organizmą, stimuliuoti jo imuninę sistemą.

Pageidaujantiems surengsime atskirą pirties seansą, naudojant vibracines vantas, aroatinius aliejus ir vantas su šios terapijos ekspertais Rimvydu ir Aurimu.

knyga „Pirtis-sveikatos ir grožio šaltinis“

Chroma arba šviesos terapija – švarios spalvos veikia organizmą kaip švarūs (pure) dažniai, maišytos spalvos – kaip tembrai.

Mūsų studijoje priėmimo kambaryje naudojame programuojamo spektro šviesos šaltinius, o vibroakustinės muzikos terapijos metu – foninį dinaminį apšvietimą bei grafines vizualizacijas.

Holotropinis kvėpavimas – naudoja specialias kvėpavimo technikas kartu su mandala piešimu, specialia muzika, energijos koncentracija, siekiant vienybės su Šaltiniu.

Chiropraktika – stuburo tiesinimas rankomis ar siunčiant energiją per atstumą. Garso terapiniai stalai – viena iš naudotinų ir papildomų chiropraktikos technologijų.

Osteopatinė terapija – kineziterapijos atmaina, kai paciento kūnas, ypač stuburo zona, veikiama vien tik jautriomis osteopato rankomis, šalinant skausmus ir kitus negalavimus.

Kraniosakralinė terapija – panaši į osteopatinę terapiją, tik rankomis veikiamas kūno skysčių, ypač iš smegenų, tekėjimas.

Psichoterapija – specialisto konsultacijos, pokalbiai su pacientu, siekiant sumažinti streso, baimių, trauma, kompleksų pasekmes ar kitaip teigiamai paveikti emocines būsenas.

Šokio / Judesio terapija – muzikos ir judesio ritmu gydomi fiziniai ir emociniai negalavimai.

Fengšui – senovinė kinų tradicija parinkti harmoningą aplinką, kad energija tekėtų laisvai.

Homeopatija – labai silpnais medikamentais siekiama suaktyvinti patį organizmą kovoti su negalavimais, paveikiant jį atitinkamų medžiagų rezonansiniais dažniais.

Apiterapija – bičių produktų (medaus, žiedadulkių, propolio, duonelės, trauktinių) naudojimas sveikatinimui ir ligų profilaktikai.

Mūsų studijoje pageidaujantiems surengsime atskirą apiterapijos produktų pristatymą ir konsultacijas, dalyvaujant prof. J.A.Gendroliui.

Bičių avilio terapija – Dievo dovana žmonijai – bičių šeimos ramus, darbingas ir harmoningas dūzgesys teigiamai veikia žmogų, ypač vaikus, kartu su skleidžiamu nuostabiu medaus aromatu ir subtilia dešimčių tūkstančių bičių energetika – NAUJIENA! (Yra praktikuojama Lietuvoje, bet mažai žinoma pasaulyje – aut. pastaba)

Hipnoterapija – hipnozės technika teta būsenoje pacientas nukeliamas į gilią pasamonę, siekiant atsikratyti emocinių ir fizinių negalavimų, (kartais – ir susipažinti su praeitais gyvenimais pagal reinkarnacijos teorijas),

Terapinis masažas – raumenų atpalaidavimas, naudojant rankų plekšnojimą, spaudimą, vibracijas, tempimus. Geras masažuotojas veikia ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, todėl svarbu rasti tinkamą terapeutą! Geras variantas – norvegiška REDCORD (https://www.gemma.lt/lt/Redcord-greitas-budas-malsinti-skausma) kūno pakabinimo technologija, kuri perkelia kūną į “nesvarumo” būseną, o vibruojant pakabinimo virves – suteikia ir papildomą gydomąją energiją,

Radionika – kūnas veikiamas elektromagnetiniu lauku.

Reiki – švelnus energijos kūnui perdavimas, blokų naikinimas naudojant senovinę Tibeto techniką.

Joga – kūno, minties ir judesio pratimai muzikos fone, harmonizuojantys energijos tekėjimą kūne.

Cigunas – fiziniai, kvėpavimo ir susikaupimo pratimai, siekiant tobulo či energijos cirkuliavimo. Tai – iš principo tik keli elementarūs pratimai, atliekami periodiškai ir giliai susikaupus, bet efektas – stulbinantis.

knyga „Cigunas“

Įsižeminimas – mažai žinoma, kad žmogus, ypač didmiesčuose, neturi kūno sąlyčio su žeme, todėl pastoviai yra įelektrintas ir “nešioja” statinį elektinį krūvį, kuris neigiamai veikia sveikatą. Taikoma vaikščiojimo basomis, maudymosi jūroje, arba, nesant tokių galimybių mieste – sidabro ar įžeminimo apyrankių naudojimo technika, taip prijungiant kūną prie motinos Žemės nulinio potencialo.

Mūsų studijos terapinis stalas turi nerūdijančio plieno isižeminimo rankenas, kurias liečiant seanso metu Jūs atsikratysite per dieną sukaupto parazitinio energijos krūvio.

knyga „Įsižeminimas“

Muzikos terapija – specialiai parinkta relaksuojanti, emociškai teigiamai nuteikianti, tyli muzika. Kai kada naudojami ir stipresni, specifiniai dažniai.

Binauralinė tarapija – smegenų bioritmų koregavimas, siekiant stimuliacijos arba relaksacijos, naudojant garso dažnio skirtumus stereo ausinėse.

Mūsų studijoje binauraliniai dažniai su relaksuojančiais gamtos garsais klausomi per ausines seanso metu.

Vibracinė terapija – užprogramuoti mechaniniai virpesiai, per plokščią paviršių veikiantis ant jos stovintį žmogų. NASA naudoja kosmonautų kaulų retėjimo profilaktikai kosmose.

Mūsų studijoje galėsite pasinaudoti Vibromechanine platforma ir Medisana Šiatsu masažo įranga nemokamai.

Medisana Šiatsu masažo kėdė

Vibroakustinė terapija – specialiai parinkti konkretūs dažniai ar jų sekos per garsiakalbius ar keitiklius (transducer) virpina stalo, kėdės, gulto ar kito baldo paviršių. Šie virpesiai stimuliuoja žmogaus kūną platesniame, nei tik vibracinės terapijos atveju, diapazone. Naudojama moksliniams dažnio poveikio tyrimams.

Vibroakustinė muzikos terapija – muzikos terapijos, masažo ir relaksacinio atpalaidavimo procedūrų sintezė, kai harmoningi, specialiai sukurti muzikinių įrašų virpesiai per didelės galios žemo dažnio garsiakalbius giliai persmelkia žmogaus kūną jo gilaus atpalaidavimo ir psichologinio bei energetinio stimuliavimo tikslu.

Būtent šią terapiją Jūs galėsite išbandyti ir ja pasinaudoti mūsų studijoje. Tai – stipriausiai veikianti energetiškai ir psichologiškai, naujausias technologijas su istorine patirtimi apjungianti terapija, kurioje, nors naudojami specifiniai ir galingi muzikiniai dažniai, naudojamos saugios dozės ir maloni procedūrų trukmė. Jos metu procedūrą papildysime kitų įdomių terapijų elementais: biolauko valymu, Himalajų dubenų skambesiu, aromaterapija, spalvų terapija, kineziterapijos ir kitų terapijų elementais.

https://www.facebook.com/pg/Lietuvos-sveikos-gyvensenos-ir-nat%C5%ABralios-medicinos-r%C5%ABmai-846443888878694/posts/