Atsiliepimai

Laura, mama, 33m.:

Tikiu, kad kažkas egzistuoja aukščiau už mus. Esu nedrąsi, greitai susinervinu, todėl norėčiau atsipalaiduoti, jaustis geriau, „išvalyti šiūkšles iš galvos“. Po terapijos pajaučiau drebuliukus, galvoje tuščia, tiesiog labai gera ir ramu, patiko muzikos motyvai.

Neringa, jogos instruktorė, 41m.:

Nuostabi patirtis, visiškas atsipalaidavimas ir ribų praradimas! Kažkas panašaus į Inner Dance, tik dar giliau. Nesiskundžiu savo sveikata, nes užsiimu įvairiomis meditacinėmis technikomis ir joga, pati vedu užsiėmimus, bet būtinai šią terapiją rekomenduosiu savo užsiėmimų lankytojams, kuriems atsipalaiduoti ne visada pavyksta.

Jolanta, įmonės direktorė, 62m.:

Vargina skausmas kaklo srityje, širdies ekstrasistulės, išsiplėtusios venos. Po seanso skausmas kaklo srityje nuo 3 balų sumažėjo iki 1, t.y. visiškai pranyko. Seanso pradžioje jaučiau širdies permušimus, tačiau jie greitai nurimo ir iki šio to nejaučiu. Venų skausmo nejaučiu kelias dienas po seanso. Seansai labai greitai praeina, norisi tokioje būsenoje pabūti dar ilgiau. Viskas puiku, ačiū!

Laura M., 34m.:

Vargina nugaros skausmai, nemiga, mažokas kraujospūdis. Po seanso kraujospūdis normalizavosi, jaučiau labai gilią meditaciją, nuostabius pojūčius ir vizijas. Viskas labai patiko, nieko kitą kartą nenorėčiau keisti.

Aleksandras, pensininkas, 80m.:

Vargina stiprūs stuburo skausmai dėl kurių negaliu miegoti – turiu keltis ir pasėdėti kas kelios valandos, be to – silpna širdis, kraujospūdis 180/92. Po seanso kraujospūdis šiek tiek nukrito iki 177/93, skausmas stuburo srityje padidėjo nuo 7 balų iki 9 balų, tačiau tą naktį po seanso išmiegojau neatsibusdamas. Matyt, stiprų skausmą reiktų apmalšinti medikamentais ir tik po to vėl lankyti seansus, kaip ir patarė terapeutas.

Laura, projektų vadovė, 42m.:

Man labai dažnai skauda galvą, pečius, gerklę ir skrandį, kankina venų skausmai, jaučiu oro trūkumą, greitai užmiegu, bet prabundu ir negaliu užmigti iki ryto. Diagnozuotas skrandžio refliuksas, geriu vaistus, skirta speciali dieta, bet negalavimai vis kartojasi jau 2 metai. Pasinaudojau visu terapijos kursu, t.y. 12 kartų po 60min. Jau po pirmojo terapijos seanso pasijutau geriau, skausmai dingo. Po antrojo seanso dar labiau atsipalaidavau, mačiau save motinos įsčiose, girdejau garsus lyg būčiau vandenyje, po terapijos skausmo nejaučiu, tik begalinę ramybę. Į 4 seansą atejau su 37,2o temperatūra, po seanso liko 36,3, dingo galvos ir pečių skausmai. Po 9 seanso pradėjau giliai miegoti, valgyti mėgstamą maistą. Kaskart po seanso jaučiu viso kūno lyg ir „apšalimą“, venos terapijos metu lyg ir suaktyvėja, tačiau po seanso aprimsta, ateina ramybė ir gyvenimo džiaugsmas. Būtinai pakartosiu sesiją vėl. Ačiū!

Ramunė, viešbučio tarnautoja, 45m.:

Atvykau iš UK į Kauną „pilvo mažinimo“ operacijai, nes kompleksuoju dėl viršsvorio. Aišku, stresavau, todėl išbandžiau terapiją. Po kelionės buvau pavargusi, nesu didelė muzikos megėja, todėl kažkurią minutę net užsnaudžiau. Į operacinę atvykau pakilios nuotaikos, be jokios baimės, jaučiausi lyg po šampano taurės – net gydytojai priėmime nustebo. Po operacijos mano likimo draugės vaikščiojo susilenkusios iš skausmo, o aš beveik nieko nejaučiau. Gydytojai stebėjosi, kas per stebuklas. Išvykau į UK jau kitą dieną.

Daiva, keliautoja, fotografė, menininkė, 52m.:

Sveikata labai nesiskundžiu, bet turiu lėtą medžiagų apykaitą ir pastoviai jaučiu skausmus juosmens srityje. Jau po 1 seanso pamiršau apie skausmą, tik gal po 4 valandų prisiminiau, kad skaudėdavo, bet tai visiškai dingo (!), todėl skubėjau paskambinti terapeutui. Ačiū, apsilankysiu vėl.

Gintautas, dailininkas, muzikantas, 60m.:

Į terapiją atėjau tik smalsumo vedamas. Sveikata patenkinama, jaučiu nuovargį, nerimą, pavargsta akys. Po pirmojo seanso jaučiau gilų atsipalaidavimą, pagerėjusią nuotaiką. Tik grįžęs namo prisiminiau, kad eidamas į seansą buvau peršalęs ir pastoviai skaudėdavo ranką, kurią buvau susilaužęs pries 2 metus. Tačiau dabar visa tai pamiršau, nes skausmai ir peršalimas dingo. Akys – kaip naujos. Griebiau gitarą ir pamuzikavau, o to be skausmo negalėjau daryti jau ilgą laiką

Nijolė, farmacininkė, 60m.:

Esu ligų maišas: skauda širdį, kamuoja sąnarių ligos, sunkiai užmiegu, patyriau daug operacijų. Po terapijos pajaučiau užmirštus „atgijusius“ senus pooperacinius randus, tačiau aprimo sąnarių skausmai, visas kūnas sušilo, atsirado ramybė, malonus svaigulys. Žiūrėsime, kas bus toliau. Tikiu, kad paūmėjimai – gijimo požymis.

Loreta, dėstytoja, 52m.:

Esu diabetikė, kamuoja kosulys, jaučiu skausmą nugaroje. Po seanso kiek padidėjo galvos skausmas, tačiau puikiai jaučiau „masažą“ nugaros raumenims. Bendrai, terapija labai patiko. Grįžusi namo pasitikrinau gliukozės lygį – beveik norma (!). Ar taip gali būti? Lankysiu toliau. Ačiū.

Žibuoklė, gydytoja-lektorė, 56m.:

Terapijos metu išnyko laiko ir erdvės pojūtis. Po seanso – gilus „relaksas“. Nuostabu! Po antro seanso visiškai išnyko įtemptos darbo dienos fizinis ir psichologinis nuovargis. Visiška ramybė. Kraujo įsotinimas deguonimi pakilo nuo 95 iki 99%. Būtinai užsisakysiu pilną seansų seriją – abonementą.

Audrius, pirties „fanatikas“, 47m.:

Periodiškai lankau pirties užsiėmimus, medituoju, darau gilaus kvėpavimo pratimus, domiuosi sveika gyvensena, todėl kol kas sveikata nesiskundžiu. Tačiau norėjau išbandyti ir šį, iki šiol negirdėtą metodą. Po seanso galiu tik pasakyti: „stipriai išnešė!!!“ Rekomenduosiu draugams. Ačiū.

Dovilė, savivaldybės tarnautoja, 42m.:

Mano sveikata palyginti gera, išskyrus problemas nugaros srityje. Po seanso jaučiuosi labai maloniai keistai. Norėjosi būti šioje būsenoje kuo ilgiau.